Godziny dostępności nauczycieli dla UCZNIÓW

Nazwisko i imię

Dzień
tygodnia

Godzina

Sala

Adamska Joanna

wtorek

15:30-16:30

co 2 tygodnie - pok. Naucz. 1p

Bander Szymon

poniedziałek

14 30-15 30

sala gimn

Bant Violetta

środa

13.40-14.40

29

Bełza Anna

wtorek

14:25:15:25

21

Chaczko Małgorzata

piątek

14.30-15.30

6

Citków Joanna

poniedziałek

14.30-15.30

sala akrobatyczna

Cyrwus Marzanna

poniedziałek

14.30-15.30

pok.n-li.wf

Czerwiński Krzysztof

czwartek

14.30-15.30

4

Demczak Anita

poniedziałek

15:00-16:00

25

Duda - Łyszczyk Anna

środa

11.30-12.30

3m

Duszeńko Katarzyna

poniedziałek

14.30-15.30

24

Fajkiel Jacek

piątek

15:20-16:20

16

Fijołek Iwona

piątek

12.40-13.40

2m

Gonera Katarzyna

środa

17.00-18.00

pok. naucz. 1p

Iwańska - Motyka Grażyna

czwartek

16:00-17:00

12

Iwański Daniel

wtorek

14:30-15:30

pok.n-li.wf

Jabłońska Wanda

wtorek

15:25-16:25

22

Janus Agnieszka

środa

14.25-15.25

pok.n-li.wf

Jastrzębska - Skupień Dorota

poniedziałek

14:35-15:35

27

Jusiel Barbara

czwartek

15:20-16:20

14

Kaczor Karolina

poniedziałek

16.00-17.00

8A

Koniak Alicja

środa

14.30-15.30

22

Kopeć Monika

czwartek

15.20-16.20

11

Kościelny Daniel

środa

15.20-16.20

2

Kurbiel Katarzyna

poniedziałek

11.30-12.30

1m

Kusyk Elżbieta

wtorek

14:25-15:25

27

Kwaczyńska Beata

poniedziałek

13.45-14.45

31

Ligudzińska Katarzyna

środa

15.00-16.00

28

Mikulska Edyta

poniedziałek

12:45-13:45

31

Milewicz Iwona

czwartek

15.30-16.30

8A

Miłoń Aleksandra

czwartek

14.30-15.30

św. m5

Miłoń Sławomir

poniedziałek

14.30 -15.30

sala akrobatyczna

Motyka Paweł

piątek

15:20- 16:20

17

Norko Urszula

wtorek

16:00 - 17.00

20

Olchówka Agnieszka

 

 

 

Olszowa Anetta

wtorek

14:25-15:25

22

Orda Anna

czwartek

14.35-15.35

19

Ostasiewicz Ewa

czwartek

14.35-15.35

22

Partyka Agata

wtorek

15.30-16.30

co 2 tygodnie - 14

Pawłowska Marta

wtorek

11.30-12.30

32

Pieniążek - Walaszek Marta

czwartek

12.40 13.40

gab. logopedy m5

Pokrywa Radosław

poniedziałek

15.00-16.00

pok.n-li.wf

Przybyłowicz Justyna

wtorek

15.00-16.00

4m

Purgał Anna

środa

14.25-15.25

14

Saenger Oliwia

czwartek

14:30-15:30

33

Smyk Małgorzata

czwartek

13.40-14.40

24

Szeliga Izabela

poniedziałek

15:20-16:20

2

Szydłak Barbara

wtorek

14.35-15.35

14

Tarnówka - Bałabuch Joanna

wtorek

13.40-14.40

26

Tomaszewski Łukasz

poniedziałek

14.30-15.30

sala gimn

Wdowiak Mirosław

czwartek

14:25-15:25

2

Werbel Angelika

środa

15:00-16:00

28

Wilczyńska Renata

poniedziałek

14:25-15:25

3

Włodarczyk Dominik

czwartek

15:30-16:30

23

Włodarczyk Karolina

wtorek

14:30-15:30

14

Wójcik Beata

poniedziałek

14.30-15.30

biblioteka

Wrońska Beata

wtorek

13.40-14.40

31

Zaim Beata

wtorek

15.20-16.20

19

Zaim Jakub

poniedziałek

15.30-16.30

sala akrobatyczna

Zatorska Dorota

środa

15:00-16:00

28

Żukiewicz Ewelina

środa

14.25-15.25

4