Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnej edycji objazdowego festiwalu filmowego WATCH DOCS - PRAWA CZŁOWIEKA W FILMIE - JAWOR 29.09 - 02.10.2021, który w tym roku zorganizowany był przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaworze.

Klasa 7b wzięła udział w warsztatach "Cudzoziemcy, migranci, uchodźcy - kim są, jakie mają prawa i czy zawsze są one przestrzegane",  prowadzonych przez panią Marię Błoniarz. W ramach warsztatów uczniowie klas 8 obejrzeli projekcje filmowe: "Co będziemy robić jutro?", "Jeszcze będzie normalnie", "Jovanna dla klimatu". Klasa 2b uczestniczyła w warsztatach, które odbyły sie w naszej szkole "Moje prawa, ważna sprawa". 
Dziękujemy organizatorowi panu Robertowi Mazurkowi za możliwość udziału w wydarzeniu.

WATCH DOCSPokaż galerie

Marta Pawłowska, Anna Purgał