W dniach 15 -16 maja 2018 r. odbywały się jubileuszowe XX Jaworskie Impresje Teatralne. Wziął w nich udział nasz zespół teatralny „I B z Piąteczki”, mający swój debiut sceniczny. Grupa utworzona została we wrześniu 2017r. pod opieką wychowawczyni Pani Violetty Bant i już w pierwszym występie odnieśliśmy wielki sukces, zdobywając w swojej kategorii wiekowej, jako jedyny zespół reprezentujący klasy I –III z powiatu jaworskiego, wyróżnienie za przedstawienie „Calineczka”.

W skład zespołu wchodzi 24 uczniów: Czerw Rafał, Foryś Krzysztof, Foryś Lena, Fuławka Iga, Hutyra Nikodem, Jakubowska Idalia, Klimczyk Wiktor, Kotylak Bartłomiej, Kraus Franciszek, Lech Adam, Łazarowicz Kamila, Łukasik Julia, Martynek Damian, Mikulska Malwina, Miller Hubert, Miżdal Wojciech, Nowak Zofia, Paluchiewicz Oliwier, Pyć Oliwier, Terlecka Kalina, Trzeciak Ida, Woźnica Nadia, Zięba Urszula, Żmuda Dominika Na uroczystej gali finałowej, przed licznie zgromadzoną publicznością i gośćmi, nagrodzeni zostaliśmy dyplomem oraz nagrodą rzeczową – zestawem gier planszowych i edukacyjnych.

Po części oficjalnej, w foyer teatru, czekał na wszystkich uczestników tort i inne wypieki. Można było też obejrzeć galerię zdjęć z przedstawień teatralnych ostatniego XX – lecia. Wśród prezentacji znalazły się też fotografie z przedstawień koła teatralnego ”Piąteczki”, które prezentowało się w Jaworskich Impresjach Teatralnych od samego początku. I trudno uwierzyć, że 20 lat minęło, jak jeden dzień. Przed nami kolejne wyzwania, jubileusze.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz o nas usłyszycie i będziemy mogli zapisywać kolejne karty historii naszej szkoły.

grupa_teartalna_piateczki_10
grupa_teartalna_piateczki_01
grupa_teartalna_piateczki_02
grupa_teartalna_piateczki_03
grupa_teartalna_piateczki_04
grupa_teartalna_piateczki_05
grupa_teartalna_piateczki_06
grupa_teartalna_piateczki_07
grupa_teartalna_piateczki_08
grupa_teartalna_piateczki_09