Wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji społecznej Fundacji im. Zbigniewa Herberta „Podaruj wiersz". Odręcznie przepisali wybrane przez siebie wiersze i ofiarowali je nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dnia 17 września, w rocznicę napaści radzieckiej na Polskę, obchodzony jest Dzień Sybiraka. Najważniejsze w tym dniu jest przypominanie prawdziwych losów zesłańców. W naszym mieście – Jaworze - dzień ten obchodziliśmy 23 września.

Miło nam poinformować, że 13 października 2019 r. uczniowie klasy 3s mieli okazję zadebiutować i zaprezentować swoje umiejętności na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i ścieżce.
W zawodach wzięli udział:

W klubie „Piast” rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu pod nazwą „Moja letnia przygoda”. Wyróżniono autorów, którzy wykazali się oryginalnością w doborze techniki i estetyką wykonania.

Wyróżnienia otrzymali:

W dniach od 17 do 27 września nasza szkoła włączyła się do akcji „Kwiaty za elektrograty”. Uczniowie mieli możliwość oddania zalegających w domach niepotrzebnych urządzeń oraz baterii. Założeniem akcji jest naprawa i powtórne wykorzystanie sprzętu elektronicznego. a tym samym zmniejszenie jego negatywnego oddziaływania na środowisko. Eletrośmieci zostały wymienione na wrzosy, które będą zdobiły teren wokół naszej szkoły. Wszystkim osobom zaangażowanym w powyższą akcję serdecznie dziękujemy

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Kwiaty za elektrogratyPokaż galerie

Podkategorie