Bardzo prosimy uczniów klas IV-VIII o wypełnienie ankiety TYLKO na lekcjach informatyki (od 15.01.2020 do 21.01.2020). KLIKNIJ

Dnia 21 grudnia 2019r. w holu Świdnickiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kartka Świąteczna, Boże Narodzenie, Nowy Rok". Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły.

Od wielu lat w naszej szkole odbywa się konkurs adwentowy na najpiękniejszy wieniec oraz lampion. Cieszy się on ogromną popularnością wśród uczniów. Prace konkursowe wyróżniały się oryginalnym i estetycznym wykonaniem. Wielu uczestników przekazało swoje dzieła na cele charytatywne, za co serdecznie dziękujemy.

W grudniu w Klubie Piast odbywa się konkurs plastyczny pod nazwą „Pocztówka do Świętego Mikołaja” oraz konkurs o tematyce bożonarodzeniowej. Cieszą się one ogromnym powodzeniem wśród uczniów naszej szkoły.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia stały się okazją do przygotowania, przez uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu tradycyjnych, świątecznych pierniczków.

Podkategorie