Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.
Dnia 19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Niezwykły rok, w który wkroczyliśmy we wrześniu.


W minionych miesiącach przeżywaliśmy wiele radości i smutków, wiele wzlotów i upadków, ale przede wszystkim wiele wspólnych chwil. Stąd w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego nie mogło zabraknąć łez nie tylko szczęścia, ale i wzruszenia. Skończył się bowiem pewien etap w życiu każdego z nas, dla niektórych kolejny rok szkolny, dla innych cały rozdział życia.
Podczas krótkiego apelu na boisku szkolnym pani dyrektor wyczytała nazwiska wszystkich wyróżnionych uczniów. Osoby, które osiągnęły średnią ocen 5,6 w klasach IV – VI oraz w klasach VII –VIII 5,5 za swe niebagatelne osiągnięcia otrzymają Stypendia Burmistrza Miasta Jawora.
Radośnie i wzruszająco, uczniowie i rodzice pożegnali się z wychowawcami klas trzecich. Nadszedł czas na kolejny etap na drodze rozwoju i edukacji!
Nie mniej wzruszeń było podczas pożegnania pierwszych po reformie edukacji absolwentów- ósmoklasistów. W czasie zakończenia liczne miłe słowa padły z ust pana burmistrza, przedstawiciela Rady Rodziców oraz pani dyrektor, która podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w pracę szkoły. Uczniowie otrzymali nagrody i świadectwa, a rodzicom wręczone zostały listy gratulacyjne. Były również nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe oraz za wyróżniającą pracę.


Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 i rozpoczęliśmy zasłużone wakacje. Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!

Marta Pawłowska

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018 / 2019Pokaż galerie