Zajęcia w czasie planowanego strajku nauczycieli.

W związku z planowanym strajkiem pracowników oświaty informujemy, że od 8 kwietnia br. dyrektorzy jaworskich placówek w miarę możliwości zorganizują zajęcia świetlicowe dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki we własnym zakresie. Prosimy jednak o wyrozumiałość w przypadku, gdy dyrekcja odmówi przyjęcia dziecka na zajęcia. Decyzja ta może być podyktowana wyłącznie troską o bezpieczeństwo, do zapewnienia którego niezbędni są opiekunowie.

Jaworski Ośrodek Kultury informuje, że od 8 kwietnia organizuje w obiekcie ECMEN przy ul. Parkowej 5 zajęcia dla dzieci.

Poniedziałek - od godz. 8.00
„Wiosenne kwiaty" -wykonanie prac plastycznych o tematyce wiosennej.
Spacer po parku w poszukiwaniu wiosennych kwiatów, poznawanie nazw i wyglądu wiosennych kwiatów.

Wtorek – od godz. 8.00
Zabawy ruchowe z elementami współzawodnictwa.
Oglądanie bajek na małym ekranie

Środa - od godz. 8.00
Warsztaty plastyczne – palma wielkanocna.
Zajęcia sportowe „ Sport na wesoło" zabawy z hula-hop, chusta Klanzy.

Czwartek – od godz. 8.00
Śpiewanie piosenek z repertuar dziecięcego – karaoke.
Zabawy słowno-ruchowe.

Piątek – od godz. 8.00
Czytanie i opowiadanie
ECMEN nie zapewnia posiłków.
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w godz. 8-16 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów za darmo na Krytą Pływalnie ,,Słowianka” - dzieci poniżej 7 lat wraz z opiekunem wchodzą na ,,kartę przedszkolaka”, uczniowie powyżej 7 lat na legitymacje szkolną. Ponadto od godz. 8.00 w poniedziałek dostępne będzie boisko ,,Orlik” przy ul. W. Korfantego.
Miejska Biblioteka Publiczna przy pl. Seniora 4 zaprasza uczniów do Czytelni, Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego lub Działu Muzycznego oraz Filii Nr 1 przy ul. Moniuszki 10 w poniedziałek od godz. 10:00, a od wtorku do piątku od godz. 8.00.