W przypadku odwołania ogólnopolskiego strajku nauczycieli z dniem 24 kwietnia 2019r. szkoła będzie pracować zgodnie z planem lekcji. Prosimy śledzić informację w mediach.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze informuje, że na portalu rekrutacyjnym do klas pierwszych wystąpił błąd techniczny.

Zajęcia w czasie planowanego strajku nauczycieli.

W związku z planowanym strajkiem pracowników oświaty informujemy, że od 8 kwietnia br. dyrektorzy jaworskich placówek w miarę możliwości zorganizują zajęcia świetlicowe dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki we własnym zakresie. Prosimy jednak o wyrozumiałość w przypadku, gdy dyrekcja odmówi przyjęcia dziecka na zajęcia. Decyzja ta może być podyktowana wyłącznie troską o bezpieczeństwo, do zapewnienia którego niezbędni są opiekunowie.

W marcu, uczniowie klas 1 – 3 wzięli udział w pokazie z zakresu udzielania pierwszej pomocy, prowadzonym przez uczennice z klasy 6d Agatę Łuczak i Marię Tomasik.

Dnia 29 marca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się finałowy etap Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii. W etapie szkolnym, który miał miejsce w naszej szkole wzięło udział 32 uczniów z klas 5,6,7 i 8. Do etapu finałowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Podkategorie