W tym dniu w sposób szczególny pamiętamy o wolontariuszach i dziękujemy im za ich pracę. Burmistrz Jawora, pan Emilian Bera nagrodził jaworską młodzież i osoby angażujące się w życie społeczne i kulturalne naszego miasta oraz pracujące w ramach wolontariatu w szkołach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Spotkanie z panem Michałem Zawadką odbyło się 3 grudnia 2018r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas: VII a, VII s oraz VIII s.

23 listopada 2018 r. o godz. 10.00 w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"  dla klas trzecich. W konkursie wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej w Paszowicach.

Dnia 13 listopada, klasy 4g i 4b, wybrały się wraz z wychowawcami na wycieczkę do przepięknego Zamku Książ, by na tamtejszej Sali Balowej obejrzeć spektakl przygotowany przez Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Opowiadał on o życiu księcia świdnickiego Bolka II, zwanego Małym, który władał pobliskimi ziemiami blisko 700 lat temu.

16 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Krzysztofem Piersą, autorem poradników „Komputerowy ćpun” oraz „Trener Marzeń”, coachem i trenerem e-sportowym. Krzysztof Piersa prowadzi również kanał na portalu YouTube, jest recenzentem gier komputerowych i książek z zakresu fantastyki.

Podkategorie