Z okazji Światowego Dnia Kota uczennice z klasy 7a należące do Szkolnego Koła Wolontariatu zainicjowały zbiórkę karmy dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworze.

Akcja spotkała się z dużym odzewem, co zapewniło zebranie zapasu jedzenia dla kotów na pewien czas. Oprócz rzeczy materialnych, przekazaliśmy środki finansowe na zakup najpotrzebniejszych akcesoriów i karmy.

Okazało się, że uczniom naszej szkoły nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt.Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w tę akcję.

Zbiórka karmy dla kotówPokaż galerie

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Julian Kulik z klasy 6s wygrał z zespołem Zagłębia Lubin rozgrywany w Warszawie Turniej o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11.
Dodatkowo uczeń naszej szkoły zdobył tytuł króla strzelców turnieju.

Więcej na

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/tak-przebiegala-druga-edycja-turnieju-o-puchar-prezesa-pzpn1


Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

23 stycznia br. odbył się szkolny konkurs pt. „ Hej! Kolęda, kolęda!”.

Przystąpiło do niego 36 uczniów z kl. IV – VIII.Na początku spotkania grupa kolędników, zgodnie z tradycją złożyła wszystkim życzenia świąteczno – noworoczne oraz „ rozgrzała” pastorałką „ Gore gwiazda”. Po ich występie uczestnicy konkursu zaprezentowali popularne kolędy a także mniej znane pastorałki. Na koniec spotkania wszyscy wspólnie śpiewali pod kolorową gwiazdą. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał drobny upominek a dziesięciu szczęśliwców - nagrody główne.


Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: p. dyr. G. Marzęcka, p. B. Wójcik, p. E. Woźniak, p. D. Włodarczyk.

Laureatami konkursu zostali: Liwia Ruszczak i Hanna Kowalczuk z 4a, Zuzanna Przygocka i Amelia Rajczakowska z 4b, Monika Kuliś z 4e, Zuzanna Gajda z 4f, Amelia Zaim z 6d, Gabrysia Paruch i Natalia Kowalska z 6s, Michalina Mandes z 7a.

Gratulujemy i zapraszamy do wspólnego kolędowania za rok.

Szkolny Konkurs Hej! Kolęda, kolęda!Pokaż galerie


Organizatorzy – klub młodego chrześcijanina

W dniach 15 -16 stycznia 2019r. odbywały się XXI Jaworskie Gody.

Wziął w nich udział zespół teatralny „Piąteczki”, reprezentowany przez uczniów klasy II b  oraz mający swój debiut sceniczny klasę I b. Grupę przygotowały Violetta Bant i Joanna Tarnówka – Bałabuch.

Już po raz 19, pod koniec listopada, w szkołach i przedszkolach w całym kraju rozpoczęło się długo oczekiwane wydarzenie! Wielka akcja zbierania monet pod nazwą „Góra Grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja, która łączy pokolenia.

Podkategorie