6 grudnia w naszej szkole odbyły się „Charytatywne Mikołajkowe Zabawy Sportowe”. Wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 2 postanowiliśmy połączyć nasze siły, aby wesprzeć Igora, który walczy z chorobą nowotworową. Zabawom towarzyszyła niepowtarzalna atmosfera.

Dnia 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Nasza szkoła bierze udział   w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Dzięki współpracy całej społeczności szkolnej i naszych wolontariuszy możemy nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują, są to m. in. „SERCE z MONET”, „W dobrym stanie masz ubranie, przekaż dalej nie bądź draniem”, WATCH DOCS, Amnesty International, WOŚP, akcje ekologiczna i wiele innych.

Pomimo braku białego puchu już 5 grudnia Mikołaj zaprosił uczniów klasy 2b do Pracowni Artystycznej Wrażliwości w Jaworze, na warsztaty ceramiczne.Podczas zajęć każdy miał możliwość stworzenia własnej ozdoby choinkowej od podstaw.

6 grudnia do wszystkich grzecznych dzieci przychodzi św. Mikołaj i tak też się stało w klasie 2C. Na początku dnia oglądnęliśmy film skierowany specjalnie do nas od św. Mikołaja, który później odwiedził  nas osobiście z workiem pełnym prezentów.

Co roku organizowaliśmy w swojej klasie andrzejkowe wróżby, do których zapraszaliśmy również uczniów innych klas.W tym roku to my zostaliśmy zaproszeni przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły do uczestnictwa w zabawie. Nasze starsze koleżanki i koledzy przygotowali i przeprowadzili wiele interesujących wróżb.

Podkategorie